Álláslehetőség!

sdfsdgsgsgsg

A Diósgyőri VTK labdarúgó szakosztálya új munkatársakat keres

JÁTÉKOS

munkakörbe

FELADAT:

  • A városban tartózkodni a mérkőzések idején, nem pedig bújkálni a lakásodban
  • Eljárni az edzésekre, ott pedig teljesíteni, ha a kezdőbe akarsz kerülni
  • Adott esetben pályára lépni, de csak ha az edző kéri
  • Lehetőség szerint az ellenfél kapujába juttatni a labdát, a sajátodat pedig védeni
  • Pacsizni győztes meccsek után, szokj hozzá, Diósgyőrben ez hagyomány

ELVÁRÁSOK:

  • Ne rúgd fölé a labdát 10 méterről
  • Passzolj a csapattársadhoz, ezért kapod a fizetésed
  • Ha a fentiek nem mennek, legalább “halj meg” a pályán, mi így is isteníteni fogunk
  • Viseld el a kritikát, ne lepődj meg ha a lelátóról szidnak, vagy leveszik rólad a mezt, ez nem Felcsút
  • Alázat, bár 2017-ben a legtöbb helyen már nem divat, itt nagyra értékeljük
  • Győzni akarás, aki valaha felölti a DVTK címeres mezét, annak látni akarjuk tekintetében a fanatizmust, az erőt és a harci szellemet

ELŐNY:

  • Ha tudsz cselezni
  • Beszélsz legalább angolul
  • Van legalább egy tetoválásod jól látható helyen
  • Minimum fél órás beállítást igényel a frizurád
  • Ha az Instagram fiókodra naponta 3 alkalommal posztolsz menő képeket

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Az országban kiemelkedő szurkolótábor
  • Rockwell jegy, havi 6-10 alkalommal
  • Versenyképes jövedelem
  • Meleg étkezés
  • Céges autó
  • Új stadion
Hozzászólások

Written írta:

KAPCSOLÓDÓ CIKKEK